جارو برقی کارچر مدل WD1

26,500,000 ریال 24,000,000ریال
کد محصول RC4801830622
وزن 5

جاروبرقی کارچر مدل WD1 یک محصول همه ‌کاره با قابلیت ‌های تامین نیازهای خانگی است. در این جاروبرقی از قابلیت مکش هر نوع آلایندگی اعم از خاک، آب، آلایندگی ‌های خیس و خشک و... گنجانده شده است. لکن الگوی طراحی با پس ‌زمینه ‌های مصرف خانگی است.

مخزن ۱۵ لیتری با متریال پلاستیک فشرده این محصول در کاهش قیمت جاروبرقی کارچر تاثیرگذار بوده ‌است. البته این ظرف پلاستیکی سطح مقاومت خوبی در جریان آلایندگی‌ های مخرب دارد. اما به ‌هر حال نمی‌ تواند زمینه فرآیندهای سخت فضاهای بزرگ صنعتی را تامین نماید. شاید خیلی سخت بتوانیم جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD1 را به لیست جاروبرقی صنعتی اضافه کنیم؛ اما قطعا در مواجهه با این محصول، صحبت از کالایی است که تماماً آن ‌هم با الگویی کاملاً حرفه ‌ای برای تامین نیازهای خانگی و خدماتی مانند کار در کارواش ‌ها، مراکز درمانی، محوطه‌ های شهری، انبارها و... طراحی‌ شده است.

 جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD1 نمونه کامل شده از جاروبرقی ‌های آب و خاک است که با هدف کار ایمن در فضاهای خانگی و نیمه ‌صنعتی طراحی ‌شده است. این جاروبرقی به راحتی می‌ تواند محوطه ‌های مسکونی و فروشگاهی را از حضور انواع آلایندگی‌ ها مانند آب، گرد و خاک و برگ ‌ها پاکیزه سازد.

×
×

تمامی حقوق این وبسایت متعلق است