ریش تراش فیلیپس مدل S5050

30,000,000 ریال 26,000,000ریال
کد محصول RC9822132477
وزن 300

شما میتوانید یک اصلاح سریع و آسان را با ریش تراش فیلیپس S5050 تجربه کنید. به این خاطر که یکی از مزایای این محصول بهره مندی از دو حالت اصلاح خشک و مرطوب است و شما میتوانید به راحتی از این محصول چه در حالت عادی به صورت خشک استفاده کرده و هم میتوانید با استفاده از خمیر ریش، فوم یا زیر دوش آب پیرایش خود را با خیال راحت پشت سر بگذارید. ریش تراش فیلیپس S5050 ساخت کشور هلند است و دارای موتور قوی و کم مصرف است و با توجه به چرخشی بودن تیغه ها سرعت اصلاح با این محصول بسیار بالاتر خواهد رفت و از آسیب دیدن پوست جلوگیری میکند. مدت زمان استفاده از این دستگاه ۳۰ دقیقه است و مدت زمان لازم برای شارژ کامل ۸ ساعت می باشد.

قابلیت اصلاح با شماره صفر، خط ریش زن، سر قابل شستشو، قابل شستشو بودن خود محصول و استفاده در حالت مرطوب و خشک از دیگر قابلیت های این ریش تراش با کیفیت است.

از مزایای این دستگاه میتوان به باتری این محصول که از جنس Ni-MH اشاره کرد، این باتری از جنس نیکل-هیدرید است، بدین معنی که می‌تواند دو تا سه برابر ظرفیت بیشتری را داشته باشد. شما میتوانید به مدت ۳۰ دقیقه از دستگاه استفاده کنید و به راحتی در این مدت زمان اصلاح خود را چه در حالت مرطوب و یا در حالت خشک به آسانی انجام دهید. همچنین برای شارژ شدن کامل دستگاه باید 8 ساعت به برق زده شود.

ریش تراش فیلیپس 5050 قابلیت aquatec را دارا میباشد، یعنی شما میتوانید اصلاح خشک یا مرطوب و زیر دوش و حتی استفاده از خمیر های مخصوص را به راحتی و با سرعت زیاد انجام دهید. تمامی اعضای این دستگاه به راحتی شسته و جنس تیغه ها از استیل ضد زنگ می باشد.

  1. وجود باتری قابل شارژ ( بی سیم)
  2. محصول ضد آب است.
  3. حداکثر ۳۰ دقیقه زمان اجرا
  4. نشانگر شارژ
  5. شیوه برش چرخشی که باعث سرعت بخشیدن در اصلاح و آسیب ندیدن پوست میشود.
  6. تیغه ضد زنگ استیل
×
×

تمامی حقوق این وبسایت متعلق است