مسواک برقی اکسی جت Oral-B Aquacare Oxyjet

30,000,000 ریال 25,500,000ریال
کد محصول RC5620200351
وزن 300

دوش دهان اوکسی جت اورال بی مدل شستشوی 4 حالته، با فناوری جدید آبفشان یا جرم گیر، آب را در 4 حالت مختلف به دندان ها و فوصل آن ها می پاشد. دارای دو تنظیم شدت آب، به حالت نرمال و کم می باشد که هر کدام می توانند با 2 حالت جریان آب به صورت افقی ( تک جریان متمرکز) و جریان توربو دوار (پاششی) شیارهای بین دندانها را به مراتب بهتر از نخ دندان تمیز نمایند.

فناوری Oxyjet برای تمیز کردن بهتر، آب را با میکرو حبابها غنی می کند که ضمن از بین بردن بهتر باکتری ها و میکروبهای دهان، از ایجاد التهاب در لثه ها جلوگیری به عمل خواهد آورد و پلاک ها را به راحتی از مناطق دور از دسترس دندانها پاک و تمیز می کند. این محصول دارای یک مخزن متصل به بدنه است که به راحتی می توان آن را پر یا خالی نمود.

دوش دهان اوکسی جت اورال بی

در قسمت پایین برس محصول، دکمه ای برای تنظیم مدل پاشیدن آب تعبیه شده است. اگر دکمه به سمت پایین باشد؛ آب به صورت دورانی و پاششی خواهد بود و اگر به سمت بالا باشد؛ به صورت افقی جریان خواهد یافت. از دیگر مزایای این محصول می توان به محافظت از لثه ها و دندان های افراد دارای ارتودونسی اشاره نمود. ذرات غذا را به راحتی از بین سیم ها و مهاربند ها جدا نموده و مانع ایجاد پوسیدگی می شود.

کاهش التهاب و خونریزی لثه، جرم گیری و از بین بردن تارتار و پلاک دندانها و تمیز کردن دندان های ایمپلنت شده از مزیت های بی شمار این محصول می باشد. بریس های ارتودونسی و روکشهای دندانی، مواد غذایی را به دام می اندازند که oral-b با دقت این مناطق مشکل ساز را تمیز می کند.

×
×

تمامی حقوق این وبسایت متعلق است